Dilemma

2010 november 22. | Szerző: |

Azt tudjuk, hogy az élet folyamatos döntésekből áll. Nap, mint nap hozunk döntéseket, de egy-egy nagyobb, nehezebb, komolyabb helyzet előtt dilemmázzunk. Néha én is úgy érzem, hogy jó lenne, ha valaki megmondaná milyen irányba induljak, na de ki nem volt már így életében, egyszer, vagy inkább azt, hogy ami döntést hoztam, és amilyen úton elindultam, annak jó vége lesz. Ha most okos pszichológusokkal beszélnék, biztos azt mondanák, ez az elbizonytalanodás időszaka. Az intuíciókra hallgass, a vágyaidra, vagy hajts fejet a lehetőség előtt, és hallgass az  eszedre. Na most itt keveredtem ellentmondásba magammal, hiszen pár bejegyzéssel ezelőtt pont azt írtam, hogy a szív útját kell követni, de mind a kettőt meg kell tapasztalni. Mi fontosabb a biztonság, vagy hogy a lelked szárnyalhasson?

” A szerelem szenvedély, megszállottság, mely nélkül nem lehet élni. Hmmm.. Azt mondom, légy fülig szerelmes. Olyat találj akit őrülten szeretsz, és aki ezt viszonozza.
Hogy találhatsz rá? Hagyd az eszedet, hallgass a szívedre..
Az az igazság, hogy enélkül nincs értelme élni.
Ha szerelem nélkül mész végig az úton, akkor…egyáltalán nem is éltél.
De meg kell próbálnod, ha nem próbálod meg..nem is éltél. “

(Ha eljön Joe Black)

Olvasok egy könyvet, aki szeretne egy kicsit jobban tisztáa jönni magával, csak ajánlani tudom: Dan Millan – Erre születtél

Nagyon érdekes. Ki tudod számolni, hogy mi az életfeladatod. Én a 7-es vagyok Életfeladatom: Bizalom és nyitottság. És rengeteg tanulás….

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!