Villámcsapás

2010 november 11. | Szerző: |

Van egy angyali naptáram, biztosan sokatoknak van, minden napra vannak gondolatok, íme a Villámcsapás napjára szóló: Az angyalok sokféle alakban jönnek el hozzánk. Lehetnek mennyei lények, a
fény hozói, a szomszédaink vagy arra járó idegen – fogadjuk őket
nyitott szívvel.

A mondjuk szomszéd személyében jelent meg, akinek volt egy olyan kapcsolata, amiben volt egy imádott nő és 2 gyermek. A gyermekekkel együtt nem tudtak kijönni négyesben, s mikor ezt elmesélte, akkor döbbentem rá, hogy hiába szerettem volna én ER-re ráerőltetni a “családot”, ha Ő még nem kész akkor nincs túl sok értelme. Szóval “meglátogatott” az angyal, akivel eddig párhuzamosan ment az életünk, de csak most keresztezték egymást. Jelentem nyitott szívvel fogadtam és elvarázsolt…..

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!