Az első

2010 november 3. | Szerző: |

 SziasztokKedvesOlvasók!

30 éves vagyok, és van egy gyönyörű – bár minden anyának a sajátja a leg-, leg-, leg – kislányom, akivel lassan 3 éve vagyunk kettesben. Ez a blog szól azoknak az anyáknak, akik ugyanígy vannak, ilyen olyan okokból, és néha szomorúak, néha a fejüket verik a falba, néha elbizonytalanodnak, de aztán mindig talpra állnak és egy nagy mosollyal újra kezdik a dolgokat. 🙂
Őszintén bevallva, van ebben egy kis önzés is, vagy mondhatnám úgy egy kis önsegítség a nehéz napokra, na nem azokra. 🙂

Remélem jól szórakozunk majd, és rájövünk oda-vissza, hogy hasonló cipőben járunk jó néhányan, de mindig minden megoldódik.

Nóri

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!